Lijst van Oogzorgcentra in Pennsylvania
Er zijn 1449 Eye care centers in Pennsylvania per April 1, 2026; dit is een stijging van 0.00% ten opzichte van 2023.Van deze locaties zijn 507 Eye care centers, wat 34.99% van alle Eye care centers in Pennsylvania is, enkelvoudige eigenaren, terwijl de overige 942, wat 65.01% is, deel uitmaken van grotere merken. The top three cities with the most Eye care centers are Philadelphia met 467 Eye care centers, Pittsburgh met 48 Eye care centers, Reading met 32 Eye care centers. Average age of Eye care centers in Pennsylvania is8 jaar en 11 maanden.
Oogzorgcentra vestigen ook een sterke digitale aanwezigheid op verschillende platforms:239 hebben LinkedIn-profielen,771 hebben Facebook-pagina's,421 zijn actief op Instagram,347 hebben X (voorheen Twitter) accounts,8 zijn op TikTok,and 253 have YouTube channels. Ongeveer 1359 Oogzorgcentra hebben hun eigen website en de overige 90 hebben geen eigen website.
- 1449
Aantal Oogzorgcentra
- 155
E-mailadressen
- 1428
Telefoonnummers
- 1359
Met websites
- 239
LinkedIn-profielen
- 771
Facebook-profielen
- 421
Instagram-handles
- 347
X-handles
- 8
TikTok-profielen
- 253
YouTube-kanalen
Smartscrapers heeft de meest actuele en uitgebreide Oogzorgcentra lijst in Pennsylvania. Onze lijsten worden constant gecontroleerd en onze database wordt voortdurend bijgewerkt.
Download lijst van Oogzorgcentra in Pennsylvania
U kunt lijsten met e-mails en telefoonnummers van Oogzorgcentra downloaden, samen met gegevens van het hoger management. Hier is een willekeurige steekproef van 10 records voor uw inzage. Neem contact op met ons ondersteuningsteam voor meer informatie.
| naam | adres | stad | Staat/Territorium | land | telefoon | Aantal beoordelingen | Beoordelingsscores | url | Facebook-profiel | Instagram-account | YouTube | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UPMC Vision Institute | adres | Pennsylvania | Verenigde Staten | telefoon | 0 | 3.1 | Link | |||||||
| St. Luke’s Eye Care - Easton | adres | Bethlehem | Pennsylvania | Verenigde Staten | telefoon | 0 | 3 | Link | ||||||
| UPMC Vision Institute | adres | Johnstown | Pennsylvania | Verenigde Staten | telefoon | 0 | 0 | Link | ||||||
| UPMC Vision Institute | adres | Bethel Park | Pennsylvania | Verenigde Staten | telefoon | 0 | 5 | Link | ||||||
| UPMC Vision Institute | adres | Franklin Park | Pennsylvania | Verenigde Staten | telefoon | 0 | 3.5 | Link | ||||||
| UPMC Vision Institute | adres | Monroeville | Pennsylvania | Verenigde Staten | telefoon | 0 | 2.5 | Link | ||||||
| UPMC Vision Institute | adres | Pennsylvania | Verenigde Staten | telefoon | 0 | 2.6 | Link | |||||||
| UPMC Vision Institute | adres | Pittsburgh | Pennsylvania | Verenigde Staten | telefoon | 0 | 2.8 | Link | ||||||
| Ophthalmology at John M. Wenner Building | adres | Faxon | Pennsylvania | Verenigde Staten | telefoon | 0 | 3.5 | Link | ||||||
| UPMC Vision Institute Optical Shop | adres | Pittsburgh | Pennsylvania | Verenigde Staten | telefoon | 0 | 1.5 | Link |
[
{
"name": "UPMC Vision Institute",
"address": "11**********",
"phone": "********8940",
"email": "he**@my********",
"lat": 40.6222054,
"lng": -80.054633,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Pennsylvania",
"city": null,
"star_count": 3.1,
"rating_count": 0,
"category_name": "Eye care centers"
},
{
"name": "St. Luke’s Eye Care - Easton",
"address": "22**********",
"phone": "********9330",
"email": "re**********@sl*******",
"lat": 40.6486293,
"lng": -75.2908101,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Pennsylvania",
"city": "Bethlehem",
"star_count": 3,
"rating_count": 0,
"category_name": "Ophthalmology clinics,Ophthalmologists,Eye care centers"
},
{
"name": "UPMC Vision Institute",
"address": "86**********",
"phone": "********8840",
"email": "he**@my********",
"lat": 40.2662326,
"lng": -78.865335,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Pennsylvania",
"city": "Johnstown",
"star_count": 0,
"rating_count": 0,
"category_name": "Eye care centers"
},
{
"name": "UPMC Vision Institute",
"address": "13**********",
"phone": "********2200",
"email": "he**@my********",
"lat": 40.3429735,
"lng": -80.0484804,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Pennsylvania",
"city": "Bethel Park",
"star_count": 5,
"rating_count": 0,
"category_name": "Eye care centers"
},
{
"name": "UPMC Vision Institute",
"address": "16**********",
"phone": "********2731",
"email": "he**@my********",
"lat": 40.6121752,
"lng": -80.0979965,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Pennsylvania",
"city": "Franklin Park",
"star_count": 3.5,
"rating_count": 0,
"category_name": "Eye care centers"
},
{
"name": "UPMC Vision Institute",
"address": "12**********",
"phone": "********2200",
"email": "he**@my********",
"lat": 40.4360887,
"lng": -79.7556925,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Pennsylvania",
"city": "Monroeville",
"star_count": 2.5,
"rating_count": 0,
"category_name": "Eye care centers"
},
{
"name": "UPMC Vision Institute",
"address": "28**********",
"phone": "********4240",
"email": "he**@my********",
"lat": 40.6370884,
"lng": -79.7123396,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Pennsylvania",
"city": null,
"star_count": 2.6,
"rating_count": 0,
"category_name": "Eye care centers"
},
{
"name": "UPMC Vision Institute",
"address": "10**********",
"phone": "********2200",
"email": "he**@my********",
"lat": 40.4902526,
"lng": -79.8957426,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Pennsylvania",
"city": "Pittsburgh",
"star_count": 2.8,
"rating_count": 0,
"category_name": "Eye care centers"
},
{
"name": "Ophthalmology at John M. Wenner Building",
"address": "17**********",
"phone": "********8800",
"email": "he**@my********",
"lat": 41.2600472,
"lng": -76.9817308,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Pennsylvania",
"city": "Faxon",
"star_count": 3.5,
"rating_count": 0,
"category_name": "Eye care centers"
},
{
"name": "UPMC Vision Institute Optical Shop",
"address": "16**********",
"phone": "********5475",
"email": "co**********@up******",
"lat": 40.4365301,
"lng": -79.9833333,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Pennsylvania",
"city": "Pittsburgh",
"star_count": 1.5,
"rating_count": 0,
"category_name": "Eye care centers"
}
]
Hoe Smartscrapers Data Services Bedrijven Helpt
Ontdek de strategische voordelen die onze webscaping-oplossingen voor jouw bedrijf bieden.
E-mailcampagnes
Transformeer uw e-mailcampagnes met nauwkeurige en up-to-date contactinformatie. Onze web scraping-diensten stellen u in staat om gerichte e-maillijsten op te bouwen, personalisatie te verbeteren en de bezorgbaarheid te vergroten, zodat uw berichten de juiste doelgroep bereiken.
Cold Calling
Revolutioneer uw koudbelstrategieën met onze web scraping-oplossingen. Toegang tot bijgewerkte contactinformatie, pitches op maat maken op basis van publieksinzichten en verhoging van conversieratio's, waardoor leads waardevolle klanten worden door middel van effectieve communicatie.
Mailcampagnes
Verhoog uw direct mailcampagnes met onze gerichte data-oplossingen. Maak op maat gemaakte inhoud op basis van nauwkeurige inzichten, verhoog de responspercentages door resonante inhoud te leveren en optimaliseer uw budget door de meest relevante ontvangers te targeten.
Aantal Oogzorgcentra-locaties per stad/gebied
| Stad/Gebied | Bevolking | Aantal Oogzorgcentra |
|---|---|---|
| Philadelphia | 1.58M | 467 |
| Pittsburgh | 304.39K | 48 |
| Reading | 87.88K | 32 |
| York | 43.99K | 30 |
| Bethlehem | 74.89K | 16 |
| Cranberry Township | 28.10K | 15 |
| Bethel Park | 32.12K | 13 |
| Monroeville | 28.18K | 13 |
| Scranton | 77.12K | 13 |
| Allentown | 120.21K | 12 |
| Johnstown | 19.97K | 12 |
| Lebanon | 25.53K | 12 |
| Cementon | 1.54K | 11 |
| Faxon | 1.40K | 10 |
| Butler | 13.29K | 8 |
| Hanover | 15.50K | 8 |
| Lancaster | 59.34K | 8 |
| West Mifflin | 20.07K | 8 |
| Chambersburg | 20.69K | 7 |
| Erie | 99.47K | 7 |
| Hermitage | 16.03K | 7 |
| Mifflinburg | 3.52K | 7 |
| Mechanicsville | 3.10K | 6 |
| Murrysville | 20.13K | 6 |
| Quakertown | 8.86K | 6 |
| Shamokin Dam | 1.71K | 6 |
| Bellefonte | 6.25K | 5 |
| Greensburg | 14.49K | 5 |
| Lower Allen | 6.69K | 5 |
| Middleburg | 1.31K | 5 |
| Pottstown | 22.66K | 5 |
| Sandy | 1.43K | 5 |
| State College | 42.16K | 5 |
| Tunkhannock | 1.78K | 5 |
| Altoona | 45.34K | 4 |
| Bradford | 8.51K | 4 |
| Carlisle | 19.14K | 4 |
| Carnot-Moon | 11.37K | 4 |
| Grove City | 8.19K | 4 |
| Harrisburg | 49.08K | 4 |
| Hummels Wharf | 1.35K | 4 |
| Meadville | 13.06K | 4 |
| Mechanicsburg | 9.00K | 4 |
| Park Forest Village | 9.66K | 4 |
| Paxtonia | 5.41K | 4 |
| Pottsville | 13.80K | 4 |
| Shamokin | 7.16K | 4 |
| Thompsonville | 3.52K | 4 |
| Uniontown | 9.99K | 4 |
| Washington | 13.50K | 4 |
| Archbald | 6.96K | 3 |
| Arlington Heights | 6.33K | 3 |
| Athens | 3.25K | 3 |
| Berwick | 10.22K | 3 |
| Camp Hill | 7.92K | 3 |
| Carbondale | 8.57K | 3 |
| Colonial Park | 13.23K | 3 |
| Dickson City | 5.88K | 3 |
| DuBois | 7.60K | 3 |
| East Stroudsburg | 10.14K | 3 |
| Ephrata | 13.86K | 3 |
| Fellsburg | 1.18K | 3 |
| Franklin Park | 14.41K | 3 |
| Hershey | 14.26K | 3 |
| Kingston | 12.94K | 3 |
| Mount Lebanon | 32.73K | 3 |
| Muncy | 2.43K | 3 |
| North Warren | 1.93K | 3 |
| Palmer Heights | 3.76K | 3 |
| Saint Clair | 3.00K | 3 |
| Sanatoga | 8.38K | 3 |
| Seneca | 1.06K | 3 |
| Sewickley | 3.83K | 3 |
| Shanor-Northvue | 5.05K | 3 |
| Wayne Heights | 2.54K | 3 |
| Wescosville | 5.87K | 3 |
| White Oak | 7.78K | 3 |
| Almedia | 1.08K | 2 |
| Baden | 4.04K | 2 |
| Bakerstown | 1.76K | 2 |
| Beaver Falls | 8.66K | 2 |
| Blakely | 6.33K | 2 |
| Bridgeville | 5.09K | 2 |
| Brookville | 3.87K | 2 |
| Clarks Summit | 4.95K | 2 |
| Corry | 6.42K | 2 |
| Dallas | 2.78K | 2 |
| Edinboro | 6.33K | 2 |
| Emmaus | 11.37K | 2 |
| Espy | 1.64K | 2 |
| Georgetown | 1.02K | 2 |
| Hummelstown | 4.56K | 2 |
| Indiana | 14.10K | 2 |
| Jeannette | 9.34K | 2 |
| Jefferson Hills | 11.36K | 2 |
| Kenmar | 4.12K | 2 |
| Kittanning | 3.88K | 2 |
| Lakemont | 1.87K | 2 |
| Latrobe | 8.08K | 2 |
| Lawson Heights | 2.19K | 2 |
| Lititz | 9.22K | 2 |
| Lower Burrell | 11.76K | 2 |
| Loyalhanna | 3.43K | 2 |
| McKeesport | 19.45K | 2 |
| Mount Pleasant | 4.36K | 2 |
| Mountain Top | 10.98K | 2 |
| Munhall | 11.25K | 2 |
| New Berlinville | 1.37K | 2 |
| Oakwood | 2.27K | 2 |
| Old Forge | 8.05K | 2 |
| Parkville | 6.71K | 2 |
| Pleasant Hills | 8.25K | 2 |
| Pottsgrove | 3.47K | 2 |
| Rutherford | 4.30K | 2 |
| Saint Marys | 13.07K | 2 |
| Selinsgrove | 5.79K | 2 |
| Shippensburg | 5.56K | 2 |
| South Greensburg | 2.05K | 2 |
| South Pottstown | 2.08K | 2 |
| Sunbury | 9.65K | 2 |
| West Kittanning | 1.13K | 2 |
| Willow Street | 7.58K | 2 |
| Aliquippa | 9.20K | 1 |
| Ambridge | 6.86K | 1 |
| Baldwin | 19.82K | 1 |
| Bedford County | - | 1 |
| Bellevue | 8.25K | 1 |
| Bloomsburg | 14.59K | 1 |
| Braddock Hills | 1.86K | 1 |
| Bradford Woods | 1.17K | 1 |
| Canonsburg | 8.92K | 1 |
| Charleroi | 4.01K | 1 |
| Chicora | 1.01K | 1 |
| Clarks Green | 1.48K | 1 |
| Clay | 1.56K | 1 |
| Clearfield | 6.03K | 1 |
| Cochranton | 1.11K | 1 |
| Conyngham | 1.88K | 1 |
| Coraopolis | 5.59K | 1 |
| Crafton | 5.88K | 1 |
| Earlston | 1.12K | 1 |
| East Berwick | 2.01K | 1 |
| East Petersburg | 4.53K | 1 |
| Easton | 26.91K | 1 |
| Elkland | 1.78K | 1 |
| Ellwood City | 7.62K | 1 |
| Enlow | 1.01K | 1 |
| Enola | 6.11K | 1 |
| Erie County | - | 1 |
| Flemington | 1.34K | 1 |
| Forty Fort | 4.13K | 1 |
| Freeport | 1.74K | 1 |
| Garden View | 2.50K | 1 |
| Gettysburg | 7.61K | 1 |
| Gilbertsville | 4.83K | 1 |
| Greencastle | 4.04K | 1 |
| Greenwood | 2.46K | 1 |
| Hazleton | 24.82K | 1 |
| Heidelberg | 1.23K | 1 |
| Highland Park | 1.38K | 1 |
| Honesdale | 4.23K | 1 |
| Houserville | 1.81K | 1 |
| Huntingdon | 7.03K | 1 |
| Hyde | 1.40K | 1 |
| Irwin | 3.86K | 1 |
| Johnsonburg | 2.37K | 1 |
| Lansford | 3.80K | 1 |
| Leola | 7.21K | 1 |
| Lewistown | 8.27K | 1 |
| Linntown | 1.49K | 1 |
| Lock Haven | 9.60K | 1 |
| Lynnwood-Pricedale | 2.03K | 1 |
| Manor | 3.30K | 1 |
| Mansfield | 3.43K | 1 |
| McMurray | 4.65K | 1 |
| McSherrystown | 3.07K | 1 |
| Mercer | 1.94K | 1 |
| Milford | 980.00 | 1 |
| Monongahela | 4.19K | 1 |
| Montoursville | 4.55K | 1 |
| Morrisville | 8.61K | 1 |
| Moscow | 1.96K | 1 |
| Mount Pocono | 3.06K | 1 |
| Nanticoke | 10.26K | 1 |
| New Holland | 5.43K | 1 |
| New Kensington | 12.71K | 1 |
| North Charleroi | 1.28K | 1 |
| North Versailles | 10.57K | 1 |
| Palmdale | 1.31K | 1 |
| Penn Hills | 44.61K | 1 |
| Pittston | 7.65K | 1 |
| Progress | 9.77K | 1 |
| Ridgway | 3.90K | 1 |
| Roseto | 1.55K | 1 |
| Sayre | 5.42K | 1 |
| Seven Fields | 2.85K | 1 |
| Shavertown | 2.02K | 1 |
| Shenandoah | 4.87K | 1 |
| Somerset | 6.03K | 1 |
| Strasburg | 2.91K | 1 |
| Stroudsburg | 5.44K | 1 |
| Swissvale | 8.86K | 1 |
| Trexlertown | 1.99K | 1 |
| Valley Green | 3.43K | 1 |
| Valley View | 2.82K | 1 |
| Walnutport | 2.06K | 1 |
| Warren | 9.33K | 1 |
| Waymart | 1.28K | 1 |
| Waynesburg | 4.04K | 1 |
| Weissport East | 1.62K | 1 |
| Wellsboro | 3.29K | 1 |
| West Easton | 1.25K | 1 |
| West Hills | 1.26K | 1 |
| West Homestead | 1.92K | 1 |
| West Newton | 2.54K | 1 |
| West Pittston | 4.77K | 1 |
| Whitehall | 13.83K | 1 |
| Wilkes-Barre | 40.78K | 1 |
| Williamsport | 29.20K | 1 |
| Wilson | 7.78K | 1 |
| Wind Gap | 2.70K | 1 |
| Wormleysburg | 3.08K | 1 |
| Youngwood | 2.96K | 1 |
| Zelienople | 3.71K | 1 |
Hoeveel Oogzorgcentra zijn er in Pennsylvania?
Er zijn in totaal 1449 Oogzorgcentra in Pennsylvania per April 01, 2026.
Lijst van Oogzorgcentra in Pennsylvania met sociale media-accounts
Facebook-profielen
Instagram-handles
LinkedIn-profielen
X-handles
TikTok-profielen
WhatsApp Numbers
YouTube-kanalen
Download verkoopgekwalificeerde leads van Oogzorgcentra in de Pennsylvania
Download deze gegevens in CSV-, Esri Shapefile-, Excel-, GeoJSON- of KML (Google Earth)-bestandsformaten.
Gerelateerde Oogzorgcentra-leads op locatie
Gegevens van Oogzorgcentra in Pennsylvania met/zonder website
Download de lijst van Oogzorgcentra in Pennsylvania vanaf April 01, 2026 met en zonder website-informatie.
Aantal Oogzorgcentra in Pennsylvania met website
Aantal Oogzorgcentra in Pennsylvania zonder website
Lijst van Oogzorgcentra in Pennsylvania op beoordelingen
Download de gegevens van het aantal met sterren beoordeelde Oogzorgcentra in Pennsylvania per April 01, 2026
Aantal 1-sterren beoordeelde Oogzorgcentra in Pennsylvania
Aantal 2-sterren beoordeelde Oogzorgcentra in Pennsylvania
Aantal 3-sterren beoordeelde Oogzorgcentra in Pennsylvania
Aantal 4-sterren beoordeelde Oogzorgcentra in Pennsylvania
Aantal 5-sterren beoordeelde Oogzorgcentra in Pennsylvania
- Essentiële gegevens voor sales-, marketingprofessionals, investeerders en analisten.
- Strategisch samengesteld om uw marketing- en verkoopstrategieën te informeren en te begeleiden.
- Gebruik maandelijkse gegevens om uw verkoop leads en marketing strategieën te verfijnen.
- Blijf de trends in de markt voor met tijdige, uitgebreide zakelijke inzichten.
Speciale kenmerken
Maandelijkse verzending van bedrijfsdynamiek in meer dan 5000 categorieën.
Datasets op maat gemaakt voor impactvolle verkoop- en marketingtoepassingen.
Efficiënte toegang tot een breed scala aan bedrijfsinformatie.


