Arizona içindeki Kardiyologlar Listesi
April 1, 2026 itibarıyla Arizona’da 1219 Cardiologists bulunmaktadır; bu, 2023’a göre %0.00 oranında bir artışı temsil etmektedir.Bu yerlerden 289 Cardiologists, Arizona’daki tüm Cardiologists’lerin %23.71’ini oluşturan tek sahipli işletmelerdir, geri kalan 930 ise %76.29’i oluşturarak daha büyük markaların bir parçasıdır. The top three cities with the most Cardiologists are 622 Cardiologists ile Phoenix, 188 Cardiologists ile Tucson, 98 Cardiologists ile Chandler. Average age of Cardiologists in Arizona is6 yıl ve 4 ay.
Kardiyologlar aynı zamanda çeşitli platformlarda güçlü bir dijital varlık oluşturuyor:269 LinkedIn profillerine sahip,616 Facebook sayfalarına sahip,342 Instagram'da aktif,439 X (eski adıyla Twitter) hesaplarına sahip,3 TikTok'ta,and 335 have YouTube channels. Yaklaşık 1004 Kardiyologlar kendi web sitesine sahip ve kalan 215 kendi web sitesine sahip değil.
- 1219
Kardiyologlar sayısı
- 39
E-posta adresleri
- 1195
Telefon numaraları
- 1004
Web siteleri ile
- 269
LinkedIn Profilleri
- 616
Facebook Profilleri
- 342
Instagram Kullanıcı Adları
- 439
X Kullanıcı Adları
- 3
TikTok Profilleri
- 335
YouTube Kanalları
Smartscrapers, Arizona'deki en güncel ve kapsamlı Kardiyologlar listesini sunar. Listelerimiz sürekli olarak doğrulanmakta ve veri tabanımız sürekli güncellenmektedir.
Arizona'deki Kardiyologlar listesini indirin
Kardiyologlar için e-posta ve telefon numarası listelerini, ayrıca üst düzey yönetim verilerini indirebilirsiniz. İşte göz atmanız için 10 kayıt içeren rastgele bir örnek. Daha fazla ayrıntı için destek ekibimizle iletişime geçin.
| isim | adres | şehir | Eyalet/Bölge | ülke | E-posta | telefon | İnceleme Sayısı | Puanlama Skorları | url | Facebook Profili | Instagram Hesabı | YouTube | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Advanced Cardiovascular Center Peoria | adres | Phoenix | Arizona | Amerika Birleşik Devletleri | E-posta | telefon | 0 | 0 | Bağlantı | |||||
| Advanced Cardiovascular Center | adres | Buckeye | Arizona | Amerika Birleşik Devletleri | E-posta | telefon | 0 | 4.7 | Bağlantı | |||||
| Suzanne Sorof, MD | adres | Phoenix | Arizona | Amerika Birleşik Devletleri | E-posta | telefon | 0 | 4.9 | Bağlantı | |||||
| Calvin Lui, MD | adres | Phoenix | Arizona | Amerika Birleşik Devletleri | E-posta | telefon | 0 | 4.9 | Bağlantı | |||||
| CVC - A division of Atria Heart in collaboration with HonorHealth - Shea | adres | Phoenix | Arizona | Amerika Birleşik Devletleri | E-posta | telefon | 0 | 4.8 | Bağlantı | |||||
| Karl Kern, MD: Cardiology - Interventional | adres | Tucson | Arizona | Amerika Birleşik Devletleri | E-posta | telefon | 0 | 5 | Bağlantı | |||||
| HonorHealth Heart Care – Peoria Medical Campus | adres | Phoenix | Arizona | Amerika Birleşik Devletleri | E-posta | telefon | 0 | 4.8 | Bağlantı | |||||
| Frank Marcus, MD: Cardiology | adres | Tucson | Arizona | Amerika Birleşik Devletleri | E-posta | telefon | 0 | 3 | Bağlantı | |||||
| CVC - A division of Atria Heart in collaboration with HonorHealth - Osborn | adres | Phoenix | Arizona | Amerika Birleşik Devletleri | E-posta | telefon | 0 | 4.7 | Bağlantı | |||||
| CVC - A division of Atria Heart in collaboration with HonorHealth - Deer Valley | adres | Phoenix | Arizona | Amerika Birleşik Devletleri | E-posta | telefon | 0 | 4.7 | Bağlantı |
[
{
"name": "Advanced Cardiovascular Center Peoria",
"address": "13**********",
"phone": "********3044",
"email": "in**@ad**********",
"lat": 33.610262,
"lng": -112.2539928,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Arizona",
"city": "Phoenix",
"star_count": 0,
"rating_count": 0,
"category_name": "Cardiologists"
},
{
"name": "Advanced Cardiovascular Center",
"address": "23**********",
"phone": "********3044",
"email": "in**@ad**********",
"lat": 33.4374937,
"lng": -112.5541691,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Arizona",
"city": "Buckeye",
"star_count": 4.7,
"rating_count": 0,
"category_name": "Cardiologists"
},
{
"name": "Suzanne Sorof, MD",
"address": "10**********",
"phone": "********7450",
"email": "pa**********@ho**********",
"lat": 33.5782974,
"lng": -111.8813939,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Arizona",
"city": "Phoenix",
"star_count": 4.9,
"rating_count": 0,
"category_name": "Cardiologists"
},
{
"name": "Calvin Lui, MD",
"address": "10**********",
"phone": "********7450",
"email": "pa**********@ho**********",
"lat": 33.578302,
"lng": -111.881412,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Arizona",
"city": "Phoenix",
"star_count": 4.9,
"rating_count": 0,
"category_name": "Cardiologists"
},
{
"name": "CVC - A division of Atria Heart in collaboration with HonorHealth - Shea",
"address": "10**********",
"phone": "********8644",
"email": "pa**********@ho**********",
"lat": 33.5794004,
"lng": -111.8824888,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Arizona",
"city": "Phoenix",
"star_count": 4.8,
"rating_count": 0,
"category_name": "Medical clinics,Cardiologists"
},
{
"name": "Karl Kern, MD: Cardiology - Interventional",
"address": "15**********",
"phone": "********8888",
"email": "ke***@ar*********",
"lat": 32.2409829,
"lng": -110.9457686,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Arizona",
"city": "Tucson",
"star_count": 5,
"rating_count": 0,
"category_name": "Cardiologists,Internists"
},
{
"name": "HonorHealth Heart Care – Peoria Medical Campus",
"address": "15**********",
"phone": "********1168",
"email": "pa**********@ho**********",
"lat": 33.6207626,
"lng": -112.2382746,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Arizona",
"city": "Phoenix",
"star_count": 4.8,
"rating_count": 0,
"category_name": "Cardiologists,Medical clinics"
},
{
"name": "Frank Marcus, MD: Cardiology",
"address": "38**********",
"phone": "********8888",
"email": "ad********@ar*********",
"lat": 32.276548,
"lng": -110.943166,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Arizona",
"city": "Tucson",
"star_count": 3,
"rating_count": 0,
"category_name": "Doctors,Cardiologists"
},
{
"name": "CVC - A division of Atria Heart in collaboration with HonorHealth - Osborn",
"address": "35**********",
"phone": "********8644",
"email": "pa**********@ho**********",
"lat": 33.4888469,
"lng": -111.9255605,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Arizona",
"city": "Phoenix",
"star_count": 4.7,
"rating_count": 0,
"category_name": "Cardiologists,Medical clinics"
},
{
"name": "CVC - A division of Atria Heart in collaboration with HonorHealth - Deer Valley",
"address": "19**********",
"phone": "********8644",
"email": "pa**********@ho**********",
"lat": 33.6654438,
"lng": -112.1181867,
"url": "ht**********",
"country": "United States",
"state": "Arizona",
"city": "Phoenix",
"star_count": 4.7,
"rating_count": 0,
"category_name": "Cardiologists,Medical clinics"
}
]
Smartscrapers Veri Hizmetleri İşletmelere Nasıl Yardımcı Olur
Web kazıma çözümlerimizin işinize getirdiği stratejik avantajları keşfedin.
E-posta Kampanyaları
E-posta kampanyalarınızı doğru ve güncel iletişim bilgileri ile dönüştürün. Web scraping hizmetlerimizle hedefli e-posta listeleri oluşturmanızı, kişiselleştirmeyi artırmanızı ve teslim edebilirliği artırmanızı sağlayarak mesajlarınızın doğru kitleye ulaşmasını garanti ederiz.
Soğuk Arama
Web scraping çözümlerimizle soğuk arama stratejilerinizi devrimleştirin. Güncellenmiş iletişim bilgilerine erişin, kitle içgörülerine dayalı olarak tekliflerinizi uyarlayın ve dönüşüm oranlarını artırarak potansiyel müşterileri değerli müşterilere dönüştürün.
Posta Kampanyaları
Hedefli veri çözümlerimizle doğrudan posta kampanyalarınızı geliştirin. Kesin içgörülere dayalı olarak kişiselleştirilmiş içerikler oluşturun, yankı uyandıran içerikler sunarak yanıt oranlarını artırın ve en ilgili alıcıları hedefleyerek bütçenizi optimize edin.
Her bir şehir/bölgeye göre Kardiyologlar konum sayısı
| Şehir/Bölge | Nüfus | Kardiyologlar Sayısı |
|---|---|---|
| Phoenix | 1.61M | 622 |
| Tucson | 531.64K | 188 |
| Chandler | 260.83K | 98 |
| Wellton | 2.94K | 31 |
| Wickenburg | 6.81K | 27 |
| Prescott | 41.90K | 25 |
| Sierra Vista | 43.35K | 18 |
| Deer Valley | 165.66K | 17 |
| Flagstaff | 70.32K | 17 |
| Green Valley | 21.39K | 16 |
| Payson | 15.35K | 16 |
| Casa Grande | 51.46K | 15 |
| Buckeye | 50.88K | 14 |
| Cottonwood | 11.82K | 14 |
| Queen Creek | 34.61K | 12 |
| Bullhead City | 39.45K | 7 |
| Lake Havasu City | 53.55K | 7 |
| Snowflake | 5.67K | 7 |
| Nogales | 20.25K | 6 |
| Parker | 3.05K | 6 |
| Benson | 4.89K | 5 |
| Claypool | 1.54K | 5 |
| Kingman | 28.91K | 5 |
| Apache Junction | 38.07K | 4 |
| Safford | 9.68K | 4 |
| Sahuarita | 25.71K | 4 |
| Camp Verde | 11.15K | 3 |
| Douglas | 16.59K | 3 |
| Gold Canyon | 10.16K | 3 |
| Marana | 41.31K | 3 |
| Maricopa | 48.60K | 3 |
| Willcox | 3.55K | 3 |
| Congress | 1.98K | 2 |
| Bisbee | 5.21K | 1 |
| Carefree | 3.61K | 1 |
| Central Heights-Midland City | 2.53K | 1 |
| Eagar | 4.87K | 1 |
| Gila Bend | 2.02K | 1 |
| Sacaton | 2.67K | 1 |
| Saint Johns | 3.48K | 1 |
| San Manuel | 3.55K | 1 |
| Sells | 2.50K | 1 |
| Tuba City | 8.61K | 1 |
| Verde Village | 11.61K | 1 |
| Winslow | 9.60K | 1 |
Arizona konumunda kaç tane Kardiyologlar var?
April 01, 2026 tarihi itibarıyla Arizona'de toplam 1219 Kardiyologlar bulunmaktadır.
Arizona içindeki Kardiyologlar listesi sosyal medya hesapları ile
Facebook Profilleri
Instagram Kullanıcı Adları
LinkedIn Profilleri
X Kullanıcı Adları
TikTok Profilleri
YouTube Kanalları
Arizona'deki satışa uygun Kardiyologlar türünde kişi veya işletmeleri indirin
Bu veriyi CSV, Esri Shapefile, Excel, GeoJSON veya KML (Google Earth) dosya formatlarında indirin.
Konum Bazlı İlgili Kardiyologlar Liderleri
Arizona bölgesinde web sitesi olan/olmayan Kardiyologlar verileri
April 01, 2026 itibarıyla web sitesi bilgileriyle ve olmadan Arizona'deki Kardiyologlar listesini indirin.
Arizona’daki Kardiyologlar sayısı web sitesi ile
Web sitesi olmayan Arizona konumundaki Kardiyologlar sayısı
Arizona içerisindeki Kardiyologlar Derecelendirmelere Göre Listesi
April 01, 2026 tarihi itibarıyla Arizona'deki yıldızlı Kardiyologlar sayısının verilerini indirin
Arizona konumundaki 1 yıldızlı Kardiyologlar sayısı
Arizona konumundaki 2 yıldızlı Kardiyologlar sayısı
Arizona konumundaki 3 yıldızlı Kardiyologlar sayısı
Arizona konumunda 4 yıldızlı Kardiyologlar sayısı
Arizona konumundaki 5 yıldızlı Kardiyologlar sayısı
- Satış, pazarlama profesyonelleri, yatırımcılar ve analistler için önemli veriler.
- Pazarlama ve satış taktiklerinizde bilgi vermek ve yönlendirmek amacıyla stratejik olarak derlenmiştir.
- Satış potansiyelinizi ve pazarlama stratejilerinizi geliştirmek için aylık verilerden yararlanın.
- Güncel, kapsamlı iş içgörüleri ile pazar trendlerinin önünde kalın.
Özel Özellikler
5000'den fazla kategoriye yönelik iş dinamiklerinin aylık gönderimi.
Etkileyici satış ve pazarlama uygulamaları için özelleştirilmiş veri setleri.
Çeşitli iş bilgilerine verimli erişim.


